Kombi
Kombi

Kombi

             

DemirDöküm- Vaillant - Protherm YETKİLİ SERVİS  Her yıl kış ayların da en sadık dostlarımızdan olan kombilere kombi servisi çağırarak gereken özeni yine aynı şekilde kış dönemine girmeden göstermemiz gerekmektedir. Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. 


Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Kombiler içerisin de basınç bulunduran ve basınç sistemi ile birlikte ısınan suyu devir daim ettirerek çalıştıran ve kurulduğu ortamı ısıtan araçlar olduğundan dolayı bu sistem uzmanlık gerektiren ve kombi servisi elemanları tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum. 


Genel olarak kombi parçaları belli başlı olsa da içerikleri ve birbirine olan bağlantıları karmaşık yapıdadır. Gerekli görülmedikçe kombi kapağı açılmamalı ve kullanıcı alanı dışındaki bölgelere yetkili dışında kimse dokunmamalıdır. 

 

 


Kombiler genel de balkon bölgelerin de kurulmalı ve kapaklı dolaplar ile korunaklı hale gelmelidir. Çünkü dışarıdan olası bir ıslanmaya, yağmura veya rüzgara karşı içerisin de bulunan parçalar , ana kartlar veya diğer parçalar zarar görebilmektedir. 

 


Kombi Bakımı Kombinizin verimli çalışabilmesi için yılda 1 kez periyodik bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Petek Temizliği Petek Temizleme ile %30 ve daha fazla tasarruf sağlayın ! Memnun Kalma Değişen kombi parçaları 1 yıl garanti kapsamındadır. 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014